Kabul Ofisi

Maksim Lisogor

Kabul Ofisi Direktörü
 

+7 4012 313 333
+7 4012 595 596

 
Açık saatler:

Pzt., Sal., Per.: 9:00 – 18:00
Cum.: 9:00 – 16:00
Ara: 13.00-14.00

Uluslararası ofis

Darya Gerber

Uluslararası Ofis Direktörü
 

dgerber@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7525

 
 

Uluslararasılaşma ve Uluslararası Ortaklıklar Bölümü

Yulia Derevyankina

Uluslararasılaşma ve Uluslararası Ortaklıklar Bölüm Başkanı
 

+7 (4012) 595-595 dahili. 7627

 

Elena Kutsenko

Uluslararasılaşma ve Uluslararası Ortaklıklar Bölümü Uzmanı
 

ekutsenko1@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 31-33-99

 

Ariadna Çernova

Uluslararasılaşma ve Uluslararası Ortaklıklar Bölümü Uzmanı
 

+7 (4012) 595-595 dahili. 7627

 

valeria ivakina

Uluslararasılaşma ve Uluslararası Ortaklıklar Bölümü Uzmanı
 

vaivakina1@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7626

 
 

Uluslararası Öğrenci Destek Birimi

Konstantin Krainov

Uluslararası Öğrenci Destek Birimi Başkanı
 

+7 (4012) 595-595 dahili. 7625

 

Olga Mikushina

Uluslararası Öğrenci Destek Birimi Uzmanı
 

omikushina@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7625

 

Ksenia Denisova

Uluslararası Öğrenci Destek Birimi Uzmanı
 

kdenisova1@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7545

 

Efim Kurdiukov

Uluslararası Öğrenci Destek Birimi Uzmanı
 
 
 
 

Vize ve Göç Destek Birimi

Natalya Tsukan

Vize ve Göç Destek Birimi Başkanı
 

ntsukan@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7620

 

Marina Mezhelovskaya

Vize ve Göç Destek Birimi Uzmanı
 

mmezhelovskaya@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7454

 

Anna Polyakova

Vize ve Göç Destek Birimi Uzmanı
 

aspolyakova@kantianauniversity.ru

+7 (4012) 595-595 dahili. 7454

 
 

Akademik İşler Departmanı

Dr Dmitriy Zhitinevich

Yardımcısı Birinci Rektör Yardımcısı, Eğitimden Sorumlu Rektör Yardımcısı, Beşeri Bilimler Enstitüsü'nde Doçent, Ph.D. kayın
 

+7 4012 595 595 (7525)

 
Açık saatler:

Pzt., Sal., Per.: 9:00 – 18:00
Cum.: 9:00 – 16:00
Ara: 13.00-14.00

Muhasebe ve Mali Kontrol Dairesi Başkanlığı

Tatyana Romel

Müdür
 

+7 4012 595 595 (7530)

 
Açık saatler:

Pzt., Sal., Per.: 9:00 – 18:00
Cum.: 9:00 – 16:00
Ara: 13.00-14.00

Halkla İlişkiler Departmanı

Alexander Vishnyakov

Müdür
 

AVishnyakov@kantiana.ru

+7 4012 595 595, dahili. 7600

 

Alexandra Titova

Baş Uzman
 
 

+7 (4012) 595-595, dahili. 7546

 

Denis Zhigulin

Editör
 

DZHigulin1@kantiana.ru

+7 (4012) 595-595, dahili. 7601

 

Irina Boinegri

uzman
 

IBoinegri2@kantiana.ru

+7 (4012) 595-595, dahili. 7603

 

Anastasia Andreevskaya

Ortak
 
 

+7 (4012) 595-595, dahili. 7602

 
Açık saatler:

Mo., Tu., Th. (9:00 – 13:00; 14:00 – 18:00)

Fr. (9:00-13:00 14:00 – 16:00)

Bilişim departmanı

 

Müdür
 

+7 4012 595 595 (7001)

 
Açık saatler:

Pzt., Sal., Per.: 9:00 – 18:00
Cum.: 9:00 – 16:00
Ara: 13.00-14.00

Hukuk İşleri ve İK Departmanı

 

 
 

+7 4012 595 595 (7451)

 
Açık saatler:

Pzt., Sal., Per., (9:00 – 13:00; 14:00 – 18:00)

Fr., (9:00-13:00 14:00 – 16:00)

Araştırma Departmanı

Maksim Dyomin

Müdür
 

+7 4012 595 595 (9090)

 
Açık saatler:

Mo., Tu., Th. (9:00 – 13:00; 14:00 – 18:00)

Fr. (9:00-13:00 14:00 – 16:00)

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Maksim Novikov

Müdür
 

+7 4012 595 595 (7625)

 
Açık saatler:

Mo., Tu., Th. (9:00 – 13:00; 14:00 – 18:00)

Fr., (9:00-13:00 14:00 – 16:00)